Iberostar Club Eldorador Palmeraie Marrakech

109 termínů
od 15 181 Kč

Iberostar Club Eldorador Palmeraie Marrakech

All inclusive

Letecky

Hotel Atlas Targa & Resort

109 termínů
od 15 704 Kč

Hotel Atlas Targa & Resort

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Maroko - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Maroko - německé cestovní kanceláře

Město také nazývané Červená perla jihu leží mezi pohořím Atlas a pouští Sahara. Skládá se ze starého opevněného města medina a přilehlé moderní části tzv. Gueliz. Najdete zde spoustu historických budov a pozoruhodností. Marrakéšské zahrady, Marrakéšské muzeum, palác Bahia, mešitu atd.

Marakéš - dovolená

Z jedné strany je obklopen pouští, z druhé zasněženými vrcholky Vysokého Atlasu. Marrakéš je tvořen z úzkých uliček, exotických paláců, muzeí a mešit. Turistickým lákadlem je náměstí Djemaa el-Fina, kdy se v noci promění na místo gurmánských zážitků. Je to vůbec nejpozoruhodnější místo pod širým nebem.

Marakéš - dovolená s dětmi

Hotely pořádají pro své návštěvníky zábavné, animační a sportovní programy, děti mají dětská hřiště a minikluby. Během dne si můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, nebo tenis. Další možností je alespoň jeden den vyjet za kulturou. Např. Do přírodní rezervace Massa, nebo za historií do Agadir City Tour, nebo na prohlídku Marrakéše. To všechno je dovolená s dětmi.

Marakéš - ubytování a strava

Rozhodněte se pro ubytování v menším hotelu, nebo luxusním hotelovém komplexu. Všude budete spokojeni. Rádi objevujete nové chutě? V Maroku jimi budete přímo zahlceni. Zdejší kuchyně nabízí nepřeberné množství neobvyklých koření a ingrediencí, po kterých se navíc skoro netloustne a je založena na dokonalé harmonii sladkých a pikantních chuťových odstínů.

Marakéš - zájezdy se slevou

Rozhodněte se pro svoji dovolenou v Marakéši a my pro Vás vyhledáme, některou z možných slev.

Maroko - all inclusive - Marakéš
Maroko - all inclusive - Marakéš
Maroko - all inclusive - Marakéš
Maroko - all inclusive - Marakéš
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus